Hitrendszerünk működése

Tegnap igen jó példát mutatott a hitrendszer működésére ismerősöm kutyája.

Ő egy 11 éves Golden Retriever. Nagy kutya, nem is fiatal már, nem pörög annyira. A lépcsőkkel meglehetősen nehezen boldogul. Látszik rajta, hogy bizonytalan is, és nehezére is esik lépcsőzni.

Amikor a kert elejébe jön, két nagy lépcsőn jön le, de felfelé már nem tud visszajutni. Rakosgatja az egyik lábát, a másikat, szimatolgat, és a legtöbbször visszaül az ajtó elé. Néha tud csak felmászni, keservesen.

Tegnap is lejött az ajtó elé, aztán nem tudott visszamenni, és lefeküdt a küszöbre. Váratlanul azonban az utcán megjelent egy kiskutya, éppen sétáltatták.

Néha nem lehet megérteni, hogy az egyik kutya hidegen hagyja, a másikkal barátságos, a harmadikra meg őrjöngve ugat. S ha ő megindul a majd 50 kilójával, mint a rakéta, nem lehet figyelmen kívül hagyni!

Tegnap ez történt. Meglátta a másik kutyát, és vadul ugatva elindult a kerítés felé, majd mikor a gazdi gyorsan továbbhúzta a kutyáját, Reti nekirohant a két lépcsőnek, felrohant – mit rohant, robogott – rajta, bőszen ugatva.

Amikor elmúlt a ház őrizni való, ismét lejött a két lépcsőn, lefeküdt az ajtó elé, és egy óra múlva próbált visszamászni, de nem tudott.

Mi az, amit mi nem tudunk megcsinálni? Van ilyen? Mi kell ahhoz, hogy elhiggyük, hogy képesek vagyunk rá?

Mi az, amit lehetetlennek tartasz, aminek ha megengednéd, hogy lehetséges legyen, mindent megváltoztatna?

Az Access eszközei és az Access Bars kezelés erre adnak eszközöket!

Teremts Velem – minden ami Access

Kipróbálod?

Teremts tudatosan

Ha tetszett, oszd meg másokkal is: